Choď na obsah Choď na menu
 


RUSI neplánujú boj s UFO,Zem má vraj iné starosti

28. 10. 2013

 

Ministerstvo prostredníctvom Sergeja Berežnoja avizuje, že zatiaľ nie je pripravené na boj s UFO. „Na Zemi a okolo nej je množstvo iných problémov,“ povedal. „Na stret s mimozemšťanmi zatiaľ nie sme pripravení. Naše centrum to v najbližších plánoch ani nemá,“ doplnil ďalej asistent riaditeľa Titovho vesmírneho centra Berežnoj, píše portál ruského rádia Voice of Russia.

Diskusia o UFO vo vesmíre sa v poslednom čase rozpútala opäť po tom, čo jeden z astronautov NASA koncom augusta identifikoval neznámy objekt blízko vesmírnej stanice ISS. Video: Astronaut z NASA natočil UFOVideo: Astronaut z NASA natočil UFO22.08.2013HoustonNeskoršie však bol objekt Rusmi charakterizovaný ako anténa servisného modulu Zvezda. „Video s UFO“ vo vesmíre sa však na internete šírilo rýchlosťou blesku a ruskí novinári sa o objekt zaujímali i v týchto dňoch. Ako pripomínajú ďalšie zahraničné médiá, novinári viac od ministerstva v súvislosti s UFO nedostali.(Článok pokračuje pod videom)

 

 

 

Škótski vedci zasa tvrdia, že mimozemšťanov zaujíma ľudstvo už tisíce rokov. Experti z Edinburghu totiž vypočítali pravdepodobnosť vzniku mimozemských civilizácií a taktiež eventualitu cestovania medzi galaxiami. Argumentovali „jednoznačnými výsledkami“.

UFO-m sa treba zaoberať, tvrdí renomovaný fyzikUFO-m sa treba zaoberať, tvrdí renomovaný fyzik26.07.2013Austin„Mimozemské lode k nám prileteli už pred miliónmi rokov; jednoznačný výsledok nám dáva analýza pravdepodobnosti objavenia sond okolo Zeme,“ nechal sa v auguste počuť jeden z výskumníkov Duncan Forgan. Podľa jeho názoru sa „automatické mimozemské sondy dokážu samy reprodukovať a využívajú k tomu medzihviezdny prach“.

Vo vzduchu však stále visí otázka, prečo teda mimozemšťanov nevidíme. Vedci tvrdia, že dôvodom je ich náskok pred nami, ktorý činí milióny rokov. Technológie mimozemských civilizácií sú podľa nich tak ďaleko, že sa dokážu bez problémov pred ľudstvom skrývať a ešte ho aj nerušene pozorovať.

 

zdroj : aktuality.sk