Choď na obsah Choď na menu
 


Plejáďania,to je veľmi vyvinutá civilizácia,ktorá pochádza z súhvezdia Pjejády,presnejšie z planéty Erra.Traja Plejádania Semjase,Quetzal a Ptaah kontaktovali Švajčiara Eduarda "Billyho" Meiera,ktorý s nimi udržuje kontakty.Tieto kontakty sú také pevné,že bol už na ich planéte.Plejáďania alebo Plejárrania sú oveľa vivinutejší ako po technickom vybavení tak aj po citovom.Sú 3500 rokov pred nami v technike ale až 30 000 000 rokov pred nami v citovom poznaní.

ERRA

Billy bol ,ako som už spomínal na planéte Erra.Takto ju popisuje:

1.Obydlia
Keď si uvedomíme,že okolo 500 miliónov Erraňanov má na svojej planéte presne toľko miesta k osídleniu ako viac než 5 miliárd pozemšťanov,môžeme z toho učiniť záver,že na planéte ERRA je dostatok miesta pre všetkých obyvateľov.Na 1 km2 pripadá podľa ich zákona Stvorenia približne 12 Erraňanov.Na planéte ERRA existujú tiež niektoré miesta z viacposchodovými domami.Avšak nieje tam takýchto budov veľa.Väčšina obyvateľov ale dáva prednosť životu v rodinnom dome na vidieku.Takéto domy majú pologulovitú alebo gulovitú formu a ich minimálny priemer je 21 metrov.Základným stavebním materiálom je pevná kovová zliatina alebo umelá hmota.Priestor-5 členná rodina.Domy stoja na úrodnom pozemku v rozlohe najmenej 1ha.

2.Oblečenie
Semjase povedala,že ich oblečenie by nám pripadalo trochu zvláštne,ale je omnoho účelnejšie ako obleky,ktoré nosíme my.Jediná časť mimozemského oblečenia,ktorá bola Billymu prístupná je strieborná pláštenka do dažďa.

3.Strava
Najviac jedia ovocie a zeleninu.Čisto vegetariánsku stravu však rozhodne odmietajú.

4.Rastliny
Predkovia dnešních Plejáďanov,ktorí v dávnych dobách žili na Zemi (máme spoločních predkov!!!) doviezli na svoju planétu všetky možné zvieratá a rastliny a vyšlachtili ich.Ovocie a zelenina sú omnoho výživnejšie a lepšie uhasia smäd, takže človek pár dní nepotrebuje žiadne ďalšie potraviny, aby zahnal hlad a smäd.Chuť a vôňa rôznych druhov ovocia je omnoho intenzívnejšia, ako sme zvyknutý u nás na Zemi.Na planéte ERRA sa používa jeden velmi nádejný spôsob pestovania rastlín ,ktorý nám bude pripadať takmer neuveriteľný.Jedná sa o špeciálne odrody rastlín,ktoré vyrastajú a sú pestované v klimatických podmienkach vytvorených špevialne pre ne.Sú to obrie odrody.Patrí k nim 18 metrov vysoká kukurica a 2,2 m dlhými a 20-25 cm silnými palicami,až 15 metrov vysoké kríky mäty priepornej atď.Hrušky,čerešne a jablone majú až 120 metrov (myslím tie stromy).Mamutie jablká sú veľké ako dyňa a važia 20-30 kg.

5.Kvety
Kvety netrhajú,nechávajú ich tam,kde vyrastú.Niektoré sa nosia ako ozdoby do vlasov a vydržia niekoľko hodín po odtrhnutí čerstvé.

6.Domáce zvieratá
Predkovia,ktorí žili na Zemi doniesli po jednom páre od všetkých zvierat na svoju planétu.V súčasnosti je veľmi prísne dovážať zvieratá.

7.Práca
Musia robiť podľa zákona Stvorenia 2 hodiny denne.Nemajú zamestnania.Idú si po planéte a zastavia tam kde sa im chce robiť.Okrem toho sa každý stará o svoju záhradku.Iné ručné roboty robia aneroidi.O polia sa starajú "lietajúce roboty".

8.Dopravné prostriedky
Majú lietajúce taniere pre 5 osôb.

9.Choroby
Chorobu rakovina majú už dávno za sebou.Vytrvorili na ňu liek.Ale sú veľmi nákazlivý na zvieracie choroby.Keď si u nich niekto zlomí ruku,dajú ju do takého prístroja a zlomenina sa zacelí.

10.Hudba
Majú školy,pre hudobné talenty,ktorí keď sa vyučia,pracujú a hrajú pre blaho všetkých.
Ich hudba by sa nám zdala velmi cudzo,ale pripadala by nám tak harmonicky a okúzlujúco,že by sme ju dlhšiu dobu nedokázali počúvať.Túha po tomto harmonickom stave by sa stala nekonečnou.Billy ju prirovnal ku skladbe "Bolero" od Maurice Ravela.

11.Pohreby
Aj Erraňania pochovavajú mŕtvych ako my.Ale nie tak skoro.Dožívajú sa až 1000 rokov!!!

12.Trestanie
Také zločiny ako vražda,lúpež a iné sa tam nedejú.Keď ale dôjde k nejakému zločinu tak to riešia ospravedlnením alebo pri horších prípadoch vyhnanstvom na inú planétu.Na tejto planéte môžu zostať buď na niekoľko rokov alebo až do konca svojho života.Chodia ju kontrolovať "policajti",ktorí berú väzňom všetky predmety,ktoré by im ulahčovali prácu.

Kozmické lode Plejáďanov

1.telemetrické lode
2.prieskumné lode
3.reaktívne lode rôzného typu
4.vesmírne materské lode (bývajú dlhé až 17km!!!)
5.špeciálne vesmírne lode pre zvláštne úlohy

Prístroje v lodiach:
rôzne monitorovacie systémy,plošný analyzátor,myšlienkový analyzátor,ukazateľ polohy,obrazovky nulového videnia,telepaticky navádzací prístroj,prístroje slúžiace k liečeniu a regenerácii,prístroje na vyvolávanie spomienok,paralyzátor kmitov,palubné laserové delo,prístroj na sprostredkovanie kontaktného rozhovoru


Vo všetkých vesmíroch je oveľa viac mimozemských civilizácii.Niektoré sú zaostalé a žijú ešte len v dobe kamennej,iné sú vyvinuté ako Plejáďania.Niektoré sa dožívajú kratšieho veku než my,iné zase niekoľko tisíc rokov!!Ďalšie zase sú veľmi malé a iné druhy sú vysoké až neuveriteĺních 12 metrov!!!No aj tak v jednej mimozemskej  knihe je písané,že ľudstvo sa má o niekoľko tisíc rokov stať nadradenou rasou vo všetkých vesmíroch (nie je len 1 vesmír je ich viac napr.  vesmír DAL) a pre to nás budú chcieť zničiť nejaké nehumanoidné civilizácie.No  ako Plejáďania povedali Billymu,že by nás mohli zachrániť poprípade evakuovať.Radím prečítať knihu o Plejáďanoch,s ktorej som čerpal aj tieto informácie.Je to od Guido Moosbrugger a volá sa UFO:A přece létají.Popýtajte sa na ňu vo vašej knižnici.

zdroj:www.strach.wgz.cz

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Kusenda

(Simon, 28. 10. 2016 2:51)

Ked som mal priblizne 6.r zjavila sa mi bytost modro striebornou auorou bezel som ona vystrela ruku a ja som bezal na mieste po case som to vzdal a otocil sa tento proces utekania oproti nej a zjavovania sa mi jej trval mesiac od vtedy som podobnu bytost nevidel

Re: Kusenda

(jojo, 11. 12. 2016 15:58)

V lese ked som bol na huby som zbadal neuveritelny druh cloveka smazil sa skrit za stromvvidel som ho z dialky a ked som sa snazil priblizit tak tam bol stale vitiahol som mobyl a uz ho nebolo
V noci som pozeral film ked som ho dopozeral isiel som na vecko a cez okno som zbadal tu istu sedu bitost s ciernimy velkymi ocanimy a od vtedy som nikdy nic take nevydel

Re: Kusenda

(jojo, 11. 12. 2016 15:59)

V lese ked som bol na huby som zbadal neuveritelny druh cloveka smazil sa skrit za stromvvidel som ho z dialky a ked som sa snazil priblizit tak tam bol stale vitiahol som mobyl a uz ho nebolo
V noci som pozeral film ked som ho dopozeral isiel som na vecko a cez okno som zbadal tu istu sedu bitost s ciernimy velkymi ocanimy a od vtedy som nikdy nic take nevydel

Veľké svetlo

(Sabo Jozef, 4. 1. 2016 18:55)

Videl som už niekoľko krát na oblohe večer veľké jasné svetlo. Trvalo to všetko len niekoľko sekúnd.Veľkosť tohoto svetelného objektu bola niečo väčšia , ako zornička.Svetlo zažiarilo,po chvíľke sa začalo zmenšovať a veľkou rýchlosťou sa začalo pohybovať po oblohe až sa stratilo.

svetozar

(Svetozár IRŠA, 4. 5. 2015 10:14)

prosim viac info

caw

(votrelec, 30. 9. 2010 8:13)

Vďaka za tieto príspevky!

ORION Šedí (Sily zla) Star 815 SR

(Mária Grejtáková, 26. 9. 2010 16:06)

Záchrana družica.
Nehľadiac na ľudské ambície v súvislosti s kozmickým priestorom, na našej planéte bola vznesená sporná otázka, ktorá musí byť najskôr vyriešená Božím zásahom. (Zjavenie 16:14-16)
Sporná otázka, ktorá má byť vyriešená
Spornou otázkou je voľba medzi Božou a Satanovou vládou. To je dôvod prečo Jehovovi svedkovia na celom svete zvestujú , že Boh musí podniknúť kroky, aby očistil Zem od zla, skazenosti a vrážd, násilia a vojen. (Marek 13:10, 2. Korinťanom 4:4)
Čo ľudstvo potrebuje, aby sa spamätalo?

Kozmonauti, ktorí sa pozerajú z kozmického priestoru na našu Zem stovky kilometrov pod sebou, žasnú nad krásou tohto klenotu medzi planétami. Pri pohľade z hora nevidieť žiadné politické hranice, ktoré by Zem rozdeľovali a oddeľovali. Je to jeden nádherný a spoločný domov pre celú ľudskú rodinu.
Ďalší zámer.
Biblia ukazuje, že Jehova Boh, Tvorca a Vlastník Zeme, čoskoro podnikne kroky proti nepoddajným a neovládateľným nájomníkom. Iba naozaj pokorní ľudia budú ponechaní a zdedia Zem. Až potom uvidíme, aký ďalší zámer s poslušnou ľudskou rodinou má Boh na mysli. (Žalm 37:11, 29, Zjavenie 11:18, 16:14 – 16.)

Zoznam bibliografickej literatúry:
Prebuďte sa!: (8. September 1992). Kelti. Ich vplyv pociťujeme dodnes. s. 16- 19.
Strážna veža: (15. Október 2005). Dávaj si pozor, aby sa u teba nevyvinulo pyšné srdce. s. 21-23.
Strážna veža: (15. November 2005). Nakoľko reálny je pre Vás diabol? s. 4-5.
Strážna veža: (1. Jún 2010). Ovplyvňujú hviezdy náš život?. s. 18-19.
Prebuďte sa! : (September 2006). Odporuje veda správe Genesis? s. 18-19.
Strážna veža: (1. Október 2009). Svätý duch. Prečo je pre mnohých záhadou? S. 6-7.
Miniature stories of the Saints: (2412). Svätý Michal Archaniel. s.25-26.
Strážna veža: (1. August 2010). Blíži sa koniec?Čoh sa mnohí obávajú? s. 3-4.
Prebuďte sa! (8. December 1992). Nový vek objavov. Výskum kozmu. s. 3-15.
Parker, J. – Parker ,D. : (2004). Veľká škola astrológie. 1. vyd. Slovart: Praha. 2004, s. 20-21. ISBN: 80-7209-622-X.


ORION Šedí (Sily zla) Star 815 SR

(Mária Grejtáková, 26. 9. 2010 16:05)

Čoho sa všetci obávajú?
Hrozba nukleárnej vojny je stále vážnejšia.
Klimatické zmeny môžu viesť ku katastrofe.
Milióny ľudí znepokojujú predpovede o konci sveta. V roku 2012 sa končí staroveký mayský kalendár, známy aj ako dlhý počet. Mnohí sa obávajú, že je to určitý signál, že v tom roku má zaniknúť civilizácia, ako ju poznáme dnes.
Apoštol Ján varoval: „Neverte každému inšpirovanému výroku, ale skúšajte inšpirované výroky, aby ste vedeli, či pochádzajú od Boha.“ (1. Jána 4:1) Určite nie rozumné prijímať slepo to, čo hovoria druhí.
Jestvuje riešenie?
Neukojiteľná ľudská zvedavosť ženie človeka k tomu, aby vynakladal energiu, peniaze, materiál, a dokonca aby obetoval životy vo svojej honbe za poznaním vesmíru. Zatiaľ čo pre niektorých je bezprostrednou metódou cestovanie na planéty, záujem ďalších sa sústreďuje na samotnú Zem.
Dostane sa človek niekedy na iné planéty?
Známe americké filmy Star Trek podnecujú túžbu miliónov ľudí cestovať do kozmu. Aké sú vyhliadky, pokiaľ ide o výskumné lety na iné planéty s ľudskou posádkou? Do úvahy treba brať dve perspektívy – ľudskú a božskú.
Biblia totiž hovorí, že Boh je „Tvorcom nebies i zem a že nebesia patria Bohu – Jahvemu, ale zem dal ľudským synom“. (Žalm 115:15, 16, 1.Mojžišova 1:1)
Ľudská zvedavosť a túžba po poznaní bude naďalej podnecovať ľudí, aby sa hranice objavov posúvali stále ďalej.
Podľa odborného vyjadrenia NASA je jednou z úloh Hubblovho teleskopu „pátrať po iných svetoch, iných galaxiách a samom pôvode vesmíru.“
Čo sa dá k tomu povedať z ľudského hľadiska?
Je pravda, že Boh povedal ľuďom, aby sa „rozmnožili a naplnili zem“. (1. Mojžišova 1:28). Zároveň dostali inteligenciu a silnú túžbu poznať viac o svojom okolí vrátane biosféry, stratosféry a toho, čo je ešte ďalej. K tomuto okoliu patrí naša malá Slnečná sústava i vzdialené hviezdy. (Žalm 8:3, 4)
Hubblov teleskop priniesol nedávno obraz galaxie M87. Bola opísaná ako svetelná škvrna pozostávajúca z dvoch biliónov hviezd. Ako je M87 ďaleko? Päťdesiatdva miliónov svetelných rokov od Zeme – „pomerne blízko, keď si uvedomíme vzdialenosť medzi galaxiami.“ Úprimne si môžeme povedať, že človek a Zem sú nekonečne malí v porovnaní s nepredstaviteľnou rozľahlosťou vesmírneho priestoru!

ORION Šedí (Sily zla) Star 815 SR

(Mária Grejtáková, 26. 9. 2010 16:04)

Vatikánsky astronóm: Vo vesmíre možno sú mimozemské bytosti

V univerze môžu jestvovať iné formy života, tvrdí vatikánsky astronóm. Ilustračné fotoväčší obrázok Autor: profimedia.cz
21:15 | 18.2.2009 | TASR
Rím - Vatikánsky hlavný astronóm José Gabriel Funes nevylučuje existenciu mimozemských bytostí.
"Je možné, že vo vesmíre sa nachádzajú iné formy života, ktoré disponujú aj inteligenciou," uviedol Argentínčan v rozhovore pre najnovšie vydanie vedeckého magazínu Focus.
"Ráta sa s tým, že existuje 100 miliárd galaxií a v každej z nich 100 miliárd hviezd. Okolo mnohých z nich krúžia planéty. Existuje preto veľká pravdepodobnosť, že je medzi nimi planéta ako naša. Je aj možné, že v univerzite jestvujú iné formy života," vyhlásil astronóm.
Podľa svojich slov považuje teóriu tzv. veľkého tresku (Big Bangu) za najvierohodnejšiu v súvislosti so vznikom vesmíru. Práve ona totiž dobre harmonizuje s pojmom Boh-Stvoriteľ.
Astronómia a viera v Boha nie sú v žiadnom prípade vo vzájomnom rozpore, tvrdí Funes.
Rodák z Córdoby, jezuita a astronóm, je od 19. augusta 2006 riaditeľom Vatikánskeho observatória so sídlom v Apoštolskom paláci v Castel Gandolfe neďaleko Ríma. Toto pracovisko môže svoje vedecké aktivity realizovať kvôli značnému znečisteniu ovzdušia nad talianskou metropolou predovšetkým z observatória v Tucsone v americkom štáte Arizona.
Odporuje veda správe v Genesis?
Biblia však taký záver nepodporuje. Keby podporovala, mnoho vedeckých objavov za posledných sto rokov by ju naozaj spochybnilo. Dôkladné štúdium biblie však umožňuje vidieť, že medzitým čo sa píše, a dokázanými vedeckými faktami nie je rozpor.
„Neodvrhuj ma do svojej tváre a svojho ducha mi neodnímaj“. (Žalm 51:11)

ORION Šedí (Sily zla) Star 815 SR

(Mária Grejtáková, 26. 9. 2010 16:03)

Kelti boli známi ako smelí bojovníci, obdarení veľkou telesnou silou. Priame svedectvo pozostáva z nájdených výrobkov, ktoré nám títo ľudia zanechali z výrobkov nájdených v početných hrobkách. Živé formy boli štylizované, vyskytovali sa symbolické prvky s magickým a náboženským zameraním. Archeológ Sabatin Moskati hovorí: „máme pred sebou nepochybne najstaršiu, najväčšiu a najbrilantnejšiu formu ornamentálneho umenia, aké kedy Európa mala. “

Civilizácia Máyov využívala astrológické pozorovania tak ako Babilončania. Precízne výpočty Máyov nezachránili ich civilizáciu pred úpadkom ku ktorému došlo v deviatom storočí n.l.
Boh v nebesiach, ktorý je Zjavovateľom tajomstiev, dal poznať Kráľovi Nabuchodonozorovi, čo sa má stať v konečnej časti dní. (Daniel 2:27, 28)

Andromédania sa stali takými podmienenými, že je to jednoducho spôsob ako konať. Ich tradície sú tak hlboko zakotvené, že sa nezmenia. Tu na našej planéte sme v rovnakej situácii. A môže byť psychicky narušená s neformálnym a hrubým chovaním. Ak si to vyžaduje situácia, ospravedlňte sa a potom hovorte len vtedy, keď ste vyzvaný. Nikdy sa nedotýkajte príslušníka staršej rasy, ak vás k tomu výslovne nepožiadajú.
To Androméďania urobia vždy keď sa stretnú s inou rasou.

Keď prežívate kontakt a stojíte pred mimozemšťanom alebo mimozemšťanmi, stojíte vystretý, ukloníte sa, pričom z nich nespúšťate zrak, a poviete: „Je zvykom a obyčajou pri vstupe do môjho vesmíru požiadať o povolenie.“ Vravíte to veľmi zreteľne, pretože práve vyhlasujete svoju suverenitu a svoj vesmír. Dobre, pretože nemáme najlepšiu povesť, takže je dôležité urobiť niečo takéto. Máte desať sekúnd na to aby ste urobili dobrý prvý dojem.
„Je zvykom a obyčajou pri vstupe do môjho vesmíru požiadať o povolenie.“
Museli by sme to povedať. Oni by pravdepodobne odpovedali telepaticky.
Otázka: A čo keď to nepovieme?

Vždy existuje možnosť, že bude váš priestor narušený. „Siví“ by to stopercentne urobili. Ale nikto nevie, že to má urobiť. A okrem toho, nepristúpili by k vám takto, vždy vás ukradnú z postele, pretože sú to malí sprostí zbabelci.
Neformálne označovanie sa nikdy nepoužíva na verejnosti. Vždy sa opýtajte, či obe strany s tým súhlasia.To sú presné slova Moraneyho: Galactic Commonwealth.

ORION Šedí (Sily zla) Star 815 SR

(Mária Grejtáková, 26. 9. 2010 16:02)

Zaujímavé je, že Lýrania uprednostňujú život na prstencových svetoch.

Saturn. Je s priemerom 120 000 km, druhou najväčšou planétou v slnečnej sústave. Saturnom sa otáčajú prstence. Tri sú hlavné, ale celkové sú ich stovky, tisíce, ktoré po prvá krát boli študované v roku 1655. Viem, že ich tvorí ľad a kamene. Saturn má 19 i viac mesiacov.
V Andromédskej rade sú známi ako staršia rasa s veľkou prestížou, pretože dámy a páni, mimozemské civilizácie naozaj venujú veľkú pozornosť genetickej línii.
Teraz budeme hovoriť o ľudskej rase ako celku, a ako ju vidia Androméďania.
Ľudská rasa je neobvyklá tým, že má všetkých svojich členov odvodených z jednej genetickej línie. To zdôvodňuje pozoruhodné príležitostné interakcie veľkých ľudských civilizácií, ale nech už je to akokoľvek, ľudské galaktické civilizácie, aj keď sa skladajú z jedného klanu, majú rozmanité evolučné histórie.
Každá kultúra sa veľmi líši v spôsobe, akým sa vyvíjala. Nie ako druh ale ako kultúra. Dochádzalo k nedorozumeniam a konfliktom. Tradície existujú preto, aby sa minimalizovala možnosť nedorozumenia a aby s znížili negatívne dôsledky akýchkoľvek nevhodných komunikácií, ktoré by mohli nastať. Takže boli natoľko vnímaví, aby vedeli, že musia veciam určiť poriadok, aby tak minimalizovali pravdepodobnosť vojen medzi sebou. Okrem toho, chovanie jednotlivcov sa odráža podľa druhu a rodu. To, že sa činy jednotlivcov odrážajú v celom klane, je to, čo s nami zdieľa.
Andromédska ľudská rasa.
Nikto nie je dokonalý v zdvorilom a správnom chovaní. Nebezpečenstvo neformálnosti je v tom, že môže byť zle pochopená alebo zle prejavená. Tradície ľudskej interakcie boli po veky zdokonaľované. Keď staršia rasa trvá na tom, aby nová civilizácia dodržovala tradície, napr. Androméďania zostúpia, predstavia sa povedia: „Dobre Chlapci, je čas na show.“ Show je, v tomto prípade Andromédska rada. Pozývajú nás na Andromédsku poradu. Tam nás naučia tradícii, správnemu spôsobu predstavovania, správneho chovania sa pred všetkými týmito civilizáciami, pretože vás zle pochopia ak prídete so slovami: “Hej, chlape, o čo kráča?“ Pochopia vás úplne zle.
Pomáha to mladým rasám vybudovať si kultúru (Príklad: Morov stĺp)
, ktorá bude fungovať v galaktickej civilizácii, rovnako ako to pomáha zaručiť, že sa táto mladá rasa stane cnostným a produktívnym členom Galaktického spoločenstva. Je dôležité, aby boli všetci ľudia takí zdvorilí ako to je len možné. To pomáha rovnako mladým ako aj starým kultúram, pretože množstvo starých kultúr je sociálne-biologicky závislých na rituáloch. (Poz. indiánske – Majská kultúra, Keltská kultúra a černošské kmene)

ORION Šedí (Sily zla) Star 815 SR

(Mária Grejtáková, 26. 9. 2010 16:01)

Všetko je nasmerovane do tvorivého vyjadrenia a sexuálny akt v tom hra je veľmi malú úlohu.
Poďme si teraz niečo povedať o rasách.Povedzme si o Ciakar, Alpha Draconis, dávnej línii reptiliánskych rás v našej galaxii. Ciakar – úplne úžasná rasa, najstaršia známa reptiliánska rasa v našej galaxii. Sú v podstate jedinou genetickou líniou svojho druhu, ktorá nevyhynula. Kladú vajíčka a tzv. bojový hormón sa používa k urýchleniu procesu zrodu. Sú to podvojné bytosti, a to je dôvod, prečo sa samice predkov nezúčastňovali vojen; inak by sa nemal kto postarať o vajcia. Boli tiež potrebné pre vylučovanie tohto hormónu.
Rasa Ciakar je ovládaná a riadená genetickou líniou. Genetická línia vždy nasleduje matku, pretože sa vždy dá vedieť, kto je matka, ale otec nemusí byť istý.
V tejto konkrétnej línii rozhodujú o všetkom samice.
Vládne im monarchia kráľovninej genetickej línie a sú jednou z najmocnejších rás v galaxii. Majú jednu z najväčších vojenských síl, ktorá kedy bola v galaxii videná a väčšina z členov klanu sú fanatici a pre slávu svojich rodov, svojej línie urobia čokoľvek.
Boli hlavnými nepriateľmi všetkých ľudských rás v galaxii, v minulých konfliktoch. Opäť hovoríme o situácii bytostí dýchajúcich vodík verzus bytosti dýchajúce kyslík.

Teraz budem hovoriť o Lýranoch.

Keď hovoríme o Lýranoch a ľudskej rase ako celku, hovoríme o nás a našich predkoch a všetkých predkoch prastarej Lýranskej genetickej línie.
Ľudská rasa je neobvyklá tým, že všetci jej členovia pochádzajú z jednej genetickej línie. To je úžasná vec.
Takže poďme hovoriť o Lýranoch a potom môžeme pohovoriť niečo viac o človeku.
Ich koža je oranžová, modrá alebo červená. Zmenu nádychu farby ich kože spôsobila farba hviezd v ich planetárnom systéme, v závislosti na ultrafialovom rozsahu ich hviezd. Sú to cicavce. Sú jedinou ľudskou rasou s plne vyvinutým empatickým cítením a psionickými schopnosťami, zažili „kontrolu kvantovej pravdepodobnosti“.
V súčasnosti sú považované za rasu žijúcu v ústraní, ktorá má veľmi malé styky s ostatnými hlavnými civilizáciami. V minulosti boli na Zemi známi ako Bódhisattva. Vedelo sa o nich, že sledujú a radia iným planetárnym systémom. Niektoré planetárne systémy nazerajú na nich ako na svojich ochrancov a radcov. Inými slovami – sú uctievaní.

ORION Šedí (Sily zla) Star 815 SR

(Mária Grejtáková, 26. 9. 2010 16:00)

Mnohých ľudí Plejáďania fascinujú. A budeme o nich hovoriť. Každopádne, Lemúria, ako kolektívna kolónia, je založená a teraz všetci pracujú spoločne. To je dobré znamenie, netrvalo to však dlho.
V období 57600 p. n. l. je založená Atlantída. Opäť sú to Plejáďania, Nibiru, bytosti z Aldebaranu, z Hyady, Altarianu, skupina zo Sagittaria (Strelec), a Androméďania ako hostia. S výnimkou Nibiru sú všetci, ktorí založili Atlantídu, formy založené na kyslíku. Niektorí z kmeňa Nibiranov dýchajú kyslík, pretože niektoré ich genetické kmene pochádzajú zo Síria. Ale tí, ktorí pochádzajú z Bootes sú vodíkové formy. Môžu ale pracovať a fungovať s ochrannými nástrojmi.
V období kolo 31017 p. n. l. je Lemúria zničená vo vojne.
V období okolo 27603 p. n. l. je zničená aj pôvodná Atlantská kolónia.
„Bol si v Edene, Božej záhrade. Si pomazaný cherubín, bol si bezchybný vo svojich cestách od dňa svojho stvorenia, kým sa nenašla v tebe nespravodlivosť. Pre svoju žiarivú nádheru si zničil svoju múdrosť.“ (Ezechiel 28:13 - 17)
Nakoľko reálny je pre Vás diabol?
Podobne duchovný tvor, ktorý sa stal satanom, mal kedysi múdrosť potrebnú pre splnenie akéhokoľvek poverenia od Boha. Namiesto toho, aby bol vďačný , spyšnel a začal opovrhovať Božím spôsobom vlády. (1. Timotejovi 3:6).
Začal si o sebe myslieť tak veľa, že zatúžil po tom, aby ho Adam a Eva uctievali. Táto jeho skazená žiadosť sa stala plodnou a porodila hriech. (Jakub 1:14, 15)
Tak prvý ľudský pár neuznal, že Boh má právo vládnuť nad nimi, a tým v skutočnosti začal uctievať satana.
Satan sa pokúšal zviesť všetkých inteligentných tvorov v nebi aj na zemi vrátane Ježiša Krista, aby uctievali jeho a tým odmietli uznať Božiu zvrchovanosť. (Matúš 4:8 – 10, Zjavenie 12:3, 4, 9.)
Zhrnutie
Boh vytvoril prvý ľudský pár Adama (Lýrana) a Evu (Plejáďanku). Anjel (Orión – vysokí šedáci, „Rada svetla“. DNA z hmyzu a plazov.), ktorý sa neskôr vzbúril proti Bohu, to pozoroval. Buričský anjel prehovoril k prvej žene, Eve, prostredníctvom hada. Anjel tvrdil, že Boh nepovedal Adamovi a Eve pravdu. Zjedení ovocia zo stromu mali prví ľudia rozhodovať o tom čo je dobré a čo zlé. (1. Mojžišova 3:1 – 5., Zjavenia 12:9.)

Lýrania

Lýranskí muži a ženy si sú rovní, ale majú rozličné postavenie v spoločnosti. Ženy majú dominantnú pozíciu, pretože musia viesť mentálny vývoj, nie sú sexuálnymi objektmi. Predmetom sexu, ktorý na seba berie nezdravú výzvu, ma na nás negatívny vplyv.
Muž - žena priateľstvo, ktoré je založené výhrade na sexu, považujú za ponižujúce.
„Naše ženy by radšej na mieste zomreli, než aby boli použité ako druh fyzického tréningu.“ Lýranské ženy si vytvárajú vysoké požiadavky na svojich partnerov. Požadujú ich záujem, jej citlivosť a hlavne ich rešpektovanie ako osobu, pre ich intelektuálnu úroveň.

ORION Šedí (Sily zla) Star 815 SR

(Mária Grejtáková, 26. 9. 2010 15:59)

Prorok Ezechiel odhalil konanie Lýrskej – týrskej dynastie a odsúdil ich.
V tomto posolstve určenom „Lýrskemu – týrskemu kráľovi“ nachádzame vyjadrenia, ktoré sa hodia, tak na Lýrsku – týrsku dynastiu, ako aj na prvého zradcu Satana , ktorý nestal pevne v pravde. (Ezechiel 28:12, Ján 8:44).
Satan bol kedysi verným duchovným tvorom v Božej nebeskej organizácií anjelských synov. Boh prostredníctvom Ezechiela naznačil, čo bolo základnou príčinou zrady tak u Lýrskych – týrskych kráľov, ako aj u satana.
Eden – Božia záhrada.


Potom tu Orion poslal pred 87300 rokmi ďalší tím, ktorí sa usadil v oblasti dnešného Perthu, v Austrálii.
Ale Zem sa neustále mení. Išlo, predovšetkým, o mimozemské rasy založené na vodíku, dýchajúc plynné zmesi s dominanciou vodíka. Takže, keď sa dostanú na svoju domovskú planétu, je v porovnaní s veľmi zložitým kyslíkovým ekosystémom, ktorý majú a v ktorom žijú rasy založené na kyslíku, jednotvárna.
Sú nesmierne fascinovaní, a podľa Moraneyho sa snažili len skúmať tunajšie formy života a vegetáciu v ekosystéme, kde sa dýcha kyslík. No snažili sa ich aj geneticky manipulovať, zmeniť ich na formu dýchajúcu vodík, aby ich mohli vziať so sebou domov. Z veľkej časti šlo o to.
U nás sa z nich stali majstri genetiky, ako sa snažili previesť kyslíkové formy života na vodíkové. Pretože sme požehnaní, tí, ktorí dýchajú kyslík sú obdarení veľmi zložitými a nádhernými ekosystémami.
Lýrania sa vrátili pred 83400 rokmi.
Bol už niekto z vás v Baskicku? Nikto nevie odkiaľ sa vzal ich jazyk.
V skutočnosti je to pradávny jazyk Lýranov, ktorý takto prežil, je mimozemský.
V skutočnosti všetky jazyky majú galaktický pôvod, ale tento je stále veľmi blízko pôvodnému zdroju. Viete o tom, že jazyková frekvencia, či už verbálna alebo v písomnej rovine, vytvára frekvenčné naladenie ľudského vedomia?
Bytosti z Orionu sa vrátili pred 73414 rokmi do oblasti Mt. Neblina, na hranici Venezuely a Brazílie.
V období pred 71933 p. n. l. (počítané v roku 2002) je založená Lemúria ako spoločná kolónia. Mnohé z týchto rás sa rozhodli a premiestnili svoje Edeny na kontinent v Tichom oceáne. Tieto hviezdne národy boli: Lýrania, Sýrius B, Plejáďania – rasy z Tejgety a konkrétne z Merope, týchto dvoch hviezdnych systémov z Plejád (ukazuje sústavu hviezd na mape).

ORION Šedí (Sily zla) Star 815 SR

(Márie Grejtáková, 26. 9. 2010 15:58)

ORION: (Rigel): Šedáci, pôvodne osídlenými svetlými „Sily zla“. (Star je 815 SR)

Padlí anjeli: Písma ukazujú, že diabol je skutočná osoba. Pre ľudí je neviditeľný z rovnakého dôvodu, z akého je ľudským očiam neviditeľný Boh. „ Boh je duch“ píše sa v Biblií. (Ján 4:24)
Diabol je duchovný tvor. Na rozdiel od Stvoriteľa má začiatok.
Dlho pred tým ako Boh stvoril ľudí, vytvoril veľké množstvo duchovných tvorov. (Jób 38:4, 7). V Biblii sa títo duchovia nazývajú anjeli. (Hebrejom 1:13, 14). Boh ich všetkých vytvoril dokonalými, ani jeden nemal žiadne zlé črty.Z Orionu prichádzajú bytosti z planetárnych systémov Rigelu a Betelgeuse, sú to tieto systémy tu (ukazuje na súhvezdie Orionu).
Založili svoj prvý Eden pred 585133 rokmi v Káhire, Egypt, Bootes mali veľmi zvláštny vzťah k Orionu – celá neskoršia pyramidálna platforma, pri brehu Nílu v Egypte, kopíruje hviezdnu oblasť Oriónu.

„Tvoje srdce sa stalo povýšenecké“
Podobne duchovný tvor, ktorý sa stal Satanom, mal kedysi múdrosť potrebnú na splnenie akéhokoľvek poverenia od Boha.